Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Влада Полтавщини призупиняє процес переговорів із ТОВ «Укргазвидобування» щодо нових ліцензій

Влада Полтавщини призупиняє процес переговорів із ТОВ «Укргазвидобування» щодо нових ліцензій

Полтавська обласна влада призупиняє процес переговорів із товариством «Укргазвидобування» щодо нових ліцензій на розробку родовищ. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький розповів: за погодження у наданні ліцензій місцеві бюджети Полтавщини мали б отримати двісті п’ятдесят мільйонів гривень. Натомість «Укргазвидобування» пропонує у п’ять разів меншу суму. Порозумітися сторони не можуть кілька років. Діалог відновили цього тижня після наради у Полтаві, яку провів  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Паузу обласна влада робить через заяву, розміщену на сайті компанії «Нафтогаз України». У ній йдеться: «Укргазвидобування» зменшило план видобутку на наступний рік через блокування Полтавською обласною радою видачі нових ліцензій.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: Наші аргументи ніхто чути не хоче. Тобто, їм абсолютно байдуже, що відбувається з екологічною та інфраструктурною ситуацією в області. Керівники держави повинні зрозуміти, що топ-менеджмент працює на економіку «Укргазвидобування», а не держави і не місцевого самоврядування. Вони хочуть мінімальними коштами вирішити проблеми. Але люди приходять до нас. А не на вулицю Б.Хмельницького, де розташований «Нафтогаз України», куди просто так не пройдеш.

Термін  погодження чотирнадцяти ліцензій для «Укргазвидобування», які депутати обласної ради не підтримували, сплив. Товариство має ще три. Йшла мова про позитивне рішення щодо них на черговій сесії. Тепер обласна влада чекатиме реакції Уряду на обставини.