Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Нагородили лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка

Нагородили лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка

На Полтавщині нагородили лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка та переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».  Премію імені Степанюка заснувала обласна рада, щоб залучити учнів та студентів до поглибленого вивчення життєвого шляху письменників-земляків. Цього року конкурс присвятили 150-ти річчю від дня народження Миколи Дмитрієва.

Валентина Дриж, переможниця конкурсу: В конкурсі я брала участь з темою організації роботи керівників територіальних ОТГ спрямований на вибір педагогічної професії на прикладі Білоцерківської та Семенівської громад. Чому саме ця робота? Тому, що професія педагога престижна, це дійсно цікаво.

Валентина Шемчук,  співорганізатор конкурсу «Відлуння заповітів земляків»: Номінація Наукова робота і творча робота. Ми члени журі, представники громадськості котрі щоразу присутні під час літературного конкурсу хочемо зауважити, що з року в рік рівень наукових досліджень і рівень їх художньої майстерності зростає.