Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Головну ялинку країни до столиці привезе КрАЗ

Головну ялинку країни до столиці привезе КрАЗ

Головну ялинку країни цього року до столиці привезе вітчизняний вантажний автомобіль КрАЗ. Для транспортування 30-ти метрової ялинки ця вантажівка підійшла найбільше, говорить заступник директора з нової техніки ПрАТ «АвтоКрАЗ»  Сергій Дунь. За його словами, такі вантажівки підходять для роботи у різних кліматичних умовах і на дорогах складного рельєфу місцевості. 29 листопада автомобіль вирушив у дорогу. У Києві до машини доєднають спеціальний причіп і КрАЗ має доїхати до лісництва на Прикарпатті, де росте ялинка. Нагадаємо, головну ялинку столиці планують  встановити біля Софії Київської. Дерево прикрасять метровими ліхтарями, які триматимуть на канатах, іграшками та гірляндами. Загалом на свято планують витратити 27 мільйонів гривень.

Сергій Дунь, заступник директора з нової техніки ПрАТ «АвтоКрАЗ»: Ця ялинка виросла в складних умовах і шлях до неї обмежений. Немає там транспортних шляхів. КрАЗ може рухатися як по дорогам загального користування, так і по дорогам грунтовим. Навіть по бездоріжжю. Цей автомобіль може вивести ялинку до Києва.

Сергій Петров, водій заводу: Завдання перший раз за все життя таке. Це дуже відповідально – привезти головну ялинку.Я думаю, що КрАЗ  подолає будь-яке завдання. Ця машина надійна і не підведе.