Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавка Марина Полапа мріє про «золото» чемпіонату світу

Полтавка Марина Полапа мріє про «золото» чемпіонату світу

Нещодавно у Ризі завершився перший в історії Кубок Європи з бодібілдингу в номінації Fit-model. Україну на цих змаганнях представляла полтавка Марина Полапа. Дебютні змагання принесли срібло в доробок нашої спортсменки. Наші журналісти відвідали звичайне тренування Марини і дізналися з наскільки складний цей спорт.

Це кадри зі змагань на кубок Європи у Латвії. Полтавка Марина Полапа стала другою в номінації Fit-model over 168 см. Діюча чемпіонка України поступилася у фіналі представниці з Росії. Така номінація з’явилася нещодавно, тож полтавка починає писати історію цього спорту як в Україні так і у світі.

Марина Полапа, віце-чемпіонка Європи з бодібілдингу в номінації фітнес-модель Fit-model: Для кожного спортсмена важливі міжнародні змагання. Це були мої перші міжнародні змагання, тому я дуже сильно хвилювалась.

Лернік Матосян, заслужений тренер України: Нам же через 10 хвилин після фінал всі телефонували, писали показували. Соц.мережі написали.

Судді оцінюють учасниць по багатьом критеріям: від загального образу і фізичного стану до таких «дрібниць» як манікюр. Перед змаганнями Марина проводила по три тренування на день, а також суворо слідкувала за раціоном.

Марина Полапа, віце-чемпіонка Європи з бодібілдингу в номінації фітнес-модель Fit-model: Мій режим харчування це мій секрет, але в цілому не їм молочні продукти,сіль, спеції, деякі вуглеводні.

Вже у квітні наступного року відбудеться чемпіонат області з цього виду спорту, потім чемпіонат України і в жовтні чемпіонат Світу, на який вже зараз націлюється коуч.

Лернік Матосян, заслужений тренер України: Моя мета це чемпіонат Світу у жовтні наступного року. Як завгодно, зубами вирвати «золоті» нагороди. Така у мене задача.