Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Таланти демонстрували діти з інвалідністю в обласному театрі ляльок

Таланти демонстрували діти з інвалідністю в обласному театрі ляльок

В обласному театрі ляльок діти з інвалідністю демонстрували свої таланти. Це вихованці міського центру соцреабілітації дітей–інвалідів. Окрім концертної програми, представили виставку творчих робіт. А також нагородили трудовий колектив. Цьогоріч  Центру  - 10 років. У закладі  проводять фізичну, психолого-педагогічну, соціально-побутову реабілітації. Також медичне спостереження. Послуги надають дітям не тільки Полтави, а й кількох районів області. З початку року реабілітацію пройшли близько півтисячі хлопчиків та дівчаток.

Людмила Лисенко, директор міського центру соцреабілітації дітей-інвалідів: Мене питають, чи нам чогось не вистачає, то я хотіла би сказати, що нам не вистачає тільки розуміння і уваги з боку пересічних громадян. Нас прекрасно фінансують. Центр не потребує додаткових фінансових вливань. Його бюджет складає 4 млн 230 тисяч гривень.

Ксенія Глушко, вихованиця центру: Буду рассказывать стихи.  Ліни Костенко «Крила». Это стих про то, что чем бы человек не занимался, вреде бы он не летает,  но у него все равно есть крылья.

А як же людина? А що ж людина?
Живе на землі. Сама не літає.
А крила має. А крила має!