Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві посмертно нагородили армійців гелікоптера, що розбився під Краматорськом

У Полтаві посмертно нагородили армійців гелікоптера, що розбився під Краматорськом

Василь Мовчан тримає  синову нагороду,  приїхав по неї з Кременчука. Дмитро був одним із членів екіпажу гелікоптера МІ-2, що розбився навесні  неподалік Краматорська. На його борту було п’ятеро людей - троє з них уродженці Полтавщини. Чоловік каже: знає, за що його син віддав життя. 

Василь Мовчан, батько загиблого військовослужбовця:Ми з матір’ю гордимося своїм сином, В трудну хвилину він не струсил, і виконав свій долг перед Родиной і народом України. Син був моєю надією і опорою. Доля склалася так, що він мене має хоронити, а хороню я його – це образливо батькові. Гарна людина він був у мене.

За нагородами та почесними відзнаками від керівництва області,  міста та частини на сцену піднімаються армійці. Олексій Рєдькін - командир першої вертолітної ескадрильї.  В армії 10 років, два роки тому  зі Львова перевівся до Полтави. Офіцер вивозив поранених і в зоні АТО. За час служби, говорить, Збройні Сили змінилися, однак нинішніх реформ недостатньо.

Олексій Рєдькін, командир ескадрильї 18-ої бригади армійської авіації:Реформы должны называться реформами, а не их видимостью. Также хотелось обратиться к нашему руководству, чтобы армии уделяли больше внимания. У нас есть много друзей, которые служат в МВС, лучше техника, обмундирование, зарплата. У людей большой настройи потенциал, люди хотят, только дайте возможность это сделать.

У залі центру естетичного виховання - солдати, сержанти, прапорщики  та офіцери. Стаж армійської служби Сергія Борулі  - 20 років. Говорить, зараз  краще стали ставитися до військових.  І техніки вдосталь для виконання бойових завдань.

Сергій Боруля командир взводу 18-ої бригади армійської авіації:Завдання в нас - забезпечення літальних апаратів , обслуговування аеродрому

Після офіційної частини для військових влаштували концерт симфонічного оркестру.