Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Пирятинській та Омельницькій ОТГ планують покращити питне водопостачання

У Пирятинській та Омельницькій ОТГ планують покращити питне водопостачання

Поліпшити питне водопостачання планують в Пирятинській та Омельницькій об'єднаних територіальних громадах. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали між Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, облдержадміністрацією та обласною радою. У рамках співпраці планують, зокрема, побудувати водогін. Нагадаємо, на території Полтавщини протягом останніх двох років реалізували 8 проектів із впровадження  децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських (селищних) громад в 7 районах області. Це дозволило забезпечити водою близько 9 тисяч сільських мешканців. Загальна вартість проектів – понад 10 мільйонів гривень.

Оксана Гарнець, керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»: Це вже буде не точкова робота, як було раніше, а комплексна робота в громаді. Ми будемо працювати і в наших традиційних напрямках, будуть певні навчальні активності, певне фінансування для комунальних підприємств, для інфраструктур

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА: По своїй суті і своїй філософії голови ОТГ зовсім інші. Вони з іншим мисленням і європейськими підходами. Головне, що вони не займаються політикою. Вони господарники. Та комунікація, яку вони запровадили на місцях і той рівень довіри у громадах – це правильний шлях.