Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Світлини бійців-захисників зі Сходу України презентували у Полтаві

Світлини бійців-захисників зі Сходу України презентували у Полтаві

Герої світлин - бійці 58 та 92-ї бригади, санітари, які вивозили поранених з Іловайського котла й  розвідники. Це фото Анна Чапала зробила два роки тому в Мар’їнці. Там і познайомилася з «Нікітічем» та його бойовою товаришкою Кнопою.  Саме тоді, говорить чоловік, їхню частину перекидали в небезпечну зону.

Геннадій Черніченко, командир взводу розвідки 92-ї ОМБр: Я її з собою відразу не брав, забрав через тиждень. Це як ми шуткуємо міні–вівчарка породи донецька приблуда. Так у нас прижилася і приїхала до Полтави.

Десять стендів – і стільки ж  історій. На них  вихоплені почуття людей та різноманітні миті військового життя. «Дякую за службу» - так назвала свої роби журналістка.

«Більшість я брала портрети військовослужбовців, хочеться кожному подякувати, але так багато зображено на фото, що все не вмістиш

Ідея залишити фотопам'ять про бойові будні бійців у військового кореспондента Сергія Лазарева виникла ще з першої  поїздки на Схід України. Тоді вирішив зберігати кожен фотоетюд з передової. Серед тисячі світлин для цієї експозиції обрав саме ці  обличчя з передової. Так назвав і виставку.

Це людські долі, емоції, ті миті, які я вловлював коли вони не позували мені, а залишалися такими які є.

Переглянути експозицію можна в обласному театрі ім. Гоголя