Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Олена Ляшенко
Олена Ляшенко

У Полтаві вручили більше сотні відзнак військовослужбовцям

У Полтаві вручили більше сотні відзнак військовослужбовцям

Ядвіга Лозинська (показує на фото) Лозинський Андрій Володимирович, 92 року народження. Пропав без вісти під городом Старобєшево 29 серпня 14 року. Він йшов у колоні зі своєю зведеною ротою 93-ї бригади. З ним пропало без вісти 90 чоловік. 

Це мама воїна, що безвісти зник під Іловайськом. Урочистості до дня Збройних сил України для неї – нагода побачити людей, які б могли бодай щось розповісти про події серпня 14 року. За 3 роки пошуків жінка не втратила надії

Ядвіга Лозинська уверена, шо ми хлопців своїх знайдем і повернем додому.

Вона приїхала із Дніпра на запрошення  8-ї полтавської санітарної роти, бійці якої вивозили поранених із гарячих точок Іловайська, Дебальцевого, Пісок. Андрій Островерхий пригадує: часто  працювали  під ворожим вогнем. Зараз чоловік повернувся до мирної роботи слюсаря, у святковий день він вітає своїх побратимів.

Андрій Островерхий Миру над головою саме головне. І скоріше повернутися додому.

До 26-ї річниці Збройних сил України в обласному театрі імені Гоголя зібрали усіх причетних – військових, дружин і мам загиблих бійців, волонтерів.

Едуард Бородай Ми існуємо завдяки суспільству, завдяки волонтерам, завдяки учасникам АТО, які  підтримують Збройні сили, участвують у повсякденній їхній діяльності   АТО.

Геннадій Павелко – учитель 18-ї  полтавської школи. Він ветеран війни в Афганістані, зараз викладає історію та предмет «Захист Вітчизни».

Геннадій Павелко Престиж Збройних сил і престиж викладання цього предмету сьогодні на певному рівні, але все-таки є проблеми, є час, є місце для того, щоб удосконалювати систему викладання предмету «Захист Вітчизни». це недостатня кількість годин ну і матеріально-технічне забезпечення через те, що за плакатами дуже мало що можна дітям пояснити

Їх вітали артисти, вручили їм  відзнаки – від Президента, обласної, міської та районних рад. Свої нагороди отримали 43 військовослужбовці медичної роти та більше сотні ветеранів, волонтерів та військових.