Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сучасне кардіологічне обладнання на 20 мільйонів гривень закупили для Полтавської обласної лікарні

Сучасне кардіологічне обладнання на 20 мільйонів гривень закупили для Полтавської обласної лікарні

Ця ренгено-хірургічна система дозволяє оперувати хворих на інфаркт міокарда, гострий коронарний синдром та ішемічний інсульт. На екрані відображується весь хід операції, що полегшує роботу лікаря. Також обладнання працює на низьких частотах, завдяки чому зменшується опромінення як на пацієнта, так і на хірурга. Розповідає завідувач відділення  інтервенційної радіології Полтавської обласної лікарні Руслан Сакевич: C помощью данного оборудования можно проводить операции мининвазивные на сосудах сердца, также головного мезга, почках, периферических артерий. Смертность при использовании современних технологий, например, при остром инфаркте миокарда, снижается практически в 5 раз.

Для хворих на серцеві недуги операції за допомогою нового обладнання безкоштовні. Каже директор департаменту охорони здоров’я Полтавської Віктор Лисак:Сьогодні проблем із фінансуванням немає. Це і забезпечення розхідними матеріалами, контрастами, це і обслуговування техніки. Є ціла система, поєднана з екстреною медичною допомогою. Розроблена логістика «доставка пацієнта».

Для введення в дію системи у лікарні облаштували нову операційну, на що додатково витратили близько 1-го мільйона гривень. Ремонт і закупівлю обладнання співфінансували Міжнародний банк реконструкції та Полтавська обласна влада.

У 2018-му планують завершити капітальний ремонт нейрохірургічного відділення з блоком інтенсивної терапії обласної лікарні.