Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Меморіальну дошку загиблому у зоні АТО десантнику Мирославу Кабушці відкрили в Полтаві

Меморіальну дошку загиблому у зоні АТО десантнику Мирославу Кабушці відкрили в Полтаві

У Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому у зоні АТО десантнику Мирославу Кабушці. Пам'ятний знак встановили на фасаді школи №18 - у закладі, де навчався полеглий боєць.

Хвилиною мовчання вшановують пам'ять випускника цієї школи, 38-річного десантника Мирослава Кабушка.

Оксана Горіна, директор Полтавської ЗОШ №18: Кабушко навчався в нашій школі до 9-класу. Був надзвичайно спокійний, чесний і порядний.

Полтавця  мобілізували в липні 2015 року. Десантник служив у 90-му окремому батальйоні.

Олексій Кабушко, батько загиблого бійця: Батько загиблого бійця Він не був військовим, навіть агресії в нього не було, і коли сказав, що йде на службу, я його питаю, він крові боявся, що втрачав свідомість, а він відповідав, і що я тепер маю робить.

Загинув Мирослав у промзоні Авдіївки,  від обстрілу російських танків.

Олександр Логвиненко, заступник військового комісара: На мою долю випадо сповіщати батька та дружину про смерть. Загинув як герой. Вони були в Авдіївці в промзоні, займали позиції в дачних будинках. І з РПГ був постріл і пряме влучення в будинок.  

Нині на подвір’ї його рідної школи друзі, рідні та побраними. Для бойових товаришів, з якими Мирослав пройшов Водяне, Опитне, Зайцеве та  Авдіївку,  загиблий залишиться мужнім товаришем по службі.

В’ячеслав Шевченко, старший сержант:  Хлопець нічого не боявся, воював з розумом. Ніхто ні відчого не застрахован. Водій БТР. В нього БТР лучший був.

У Мирослава залишилася дружина, батьки і  троє доньок. Посмертно його нагородили орденом «За мужність» III ступеня.