Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Голова Октябрського райсуду Полтави вимагає скасування дисциплінарного припису НАЗК

Голова Октябрського райсуду Полтави вимагає скасування дисциплінарного припису НАЗК

Полтавський окружний адміністративний суд почав розгляд звернення голови Октябрського районного суду Олександра Струкова щодо скасування припису Національного агентства з питань запобігання корупції. Припис стосується порушень зі сторони  Струкова,  вимог етичної поведінки та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, застосування заходів негативного впливу на підлеглу  – суддю Ларису Гольник. За клопотанням представника НАЗК Олени Карпової, суд вирішив у якості третьої особи залучити до розгляду звернення Вищу раду правосуддя та суддю Октябрського райсуду Ларису Гольник

Олена Карпова, представник НАЗК: Для того щоб ми змогли надати документи суд, у нас має бути згода цієї особи, яка має вирішити чи дозволяє інформацію розглядати публічно. Тому що для НАЗК є пріоритетним захист викривачів. Тому ми звертаємось з клопотанням залучити Ларису Гольник як третю особу на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог.

Борис Семенко, адвокат  Олександра Струкова: Дозвіл про надання нібито дозволу що Лариса Гольник є викривач і надання дозволу на розголошення інформації може надаватися не особисто, а письмово. Також хочу зазначити що я буду долучати документи, які свідчать що НАЗК маніпулюють статусом викривача. І це підтверджується документально.

Нагадаємо, у листопаді  суддю Ларису Гольник побили  невідомі. Відкрито кримінальне провадження за статтею "Хуліганство". У прокуратурі оголосили три версії нападу на Гольник. Одна з яких – професійна діяльність судді.