Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Безхатченки гріються у підвалах будинків та спричиняють пожежі

Безхатченки гріються у підвалах будинків та спричиняють пожежі

З початку року на Полтавщині у підвалах багатоповерхівок виникло 25 пожеж. У Карлівці через задимлення у підвалі та під’їзді рятувальники евакуювали мешканців будинку, які не змогли самостійно покинути оселі, розповів начальник відділу інформації ГУ ДСНС у Полтавській області Віталій Шкаревський. За словами рятувальника, основна причина пожеж у підвалах  – безхатченки, які розводять багаття.

Володимир Плужник, майстер поточного ремонту КП «ЖЕО-2» дільниці №5: З настанням холодів люди без постійного місця проживання зривають замки на вхідних дверях у підвалах, розводять багаття. Ми спільно з рятувальниками проводимо рейди та виявляємо цих людей та вживаємо заходів, але через день-два все це повторюється.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області: Ми проводимо спільну справу з комунальниками: роз’яснювальну роботу серед населення, серед жителів багатоповерхівок. Для того, щоб застерегти їх і розказати правила пожежної безпеки. Та попередити, щоб завжди тримали двері підвальних приміщень зачиненими та слідкували за цим. І щоб підвали не захаращували великою кількістю горючого матеріалу.