Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Діти з інтернату тріпають мішковину для маскувальних сіток

Діти з інтернату тріпають мішковину для маскувальних сіток

Малюють листівки, виготовляють обереги та тріпають мішковину на «кікімори». Все це  роблять  вихованці волонтерського  загону "Сонячний промінчик" Полтавської спеціалізованої школи-інтернату  ім. Софії Русової. Більше про справи дітей у сюжеті.

Голос: Потрібно витягувати їх і ниточку до ниточки, щоб було рівно.

Восьмирічний Павло не вперше готує матеріал для кікімор та маскувальних сіток. Вони, говорить, рятуватимуть життя солдатів. Тому це зайняття йому в радість .

Павло Шестопал, учень школи-інтернату ім. Софії Русової : Удачі,  щоб їм все вдалося і щоб вража пуля не прилетіла їм.

Учні волонтерського загону «Сонячний промінчик» три роки допомагають  військовим. Дитячі руки роблять те, що не встигають дорослі.

Тетяна Сігіда, волонтер: Вони роблять повноцінну дорослу роботу. Не кожна людина впорається з цим. І ми звернулися до них за допомогою, саме з безвиході, ми не могли знайти руки, які нам допоможуть.

Вихованці та вчителі школи-інтернату ім. Софії Русової  допомагають не лише військовим. Список своїх добрих справ зберігають у спеціальній скриньці.

Артем Зв’ягільцев, командир волонтерського загону «Сонячний промінчик»:  Зараз я вам прочитаю одну з добрих спав. Станіслав, допомагаю мамі однокласникам.

Вихованці школи –інтернату ім. Софії Русової не лише тріпають мішковину на маскувальні костюми. Діти пишуть листи для військових, роблять для них обереги, солодку випічку  та сувеніри.

Харчук Галина, вчитель школи - інтернату ім. Софії Русової: Ми і в подальшому будемо допомагати і співпрацювати з ГО «Батальйон Небайдужих. І не тільки з ними. Співпрацюємо з Миколаївською Церквою ми робимо листівки, а волонтери церкви продають їх на ярмарках.

Старші наставники – волонтери відзначили дітлахів грамотами  та подарували солодощі.