Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Черлідингом почали займатися у школах Миргорода

Черлідингом почали займатися у школах Миргорода

У школах Миргорода почали займатися черлідингом. Зокрема, при гімназії імені Шевченка створили команду «Грація», яка стала однією з кращих на всеукраїнському фестивалі шкільних груп підтримки. Як тренуються дівчата, бачили наші миргородські колеги.

Дівчата із «Грації» відпрацьовують нові  елементи черлідингу.  Це поєднання художньої гімнастики та хореографії для виступів на різних змаганнях. Двічі на тиждень вони тренуються у спортивній залі:  відпрацьовують повороти, шпагати та інші вправи. Розповідають: запалу додає перша перемога на всеукраїнському фестивалі.

Катя  Сіренко, вихованка  гуртка "Грація": Учасників було дуже багато, але ми одні були з поп-денсу зі шкіл. Було багато учнів і ми думали, що в нас не вийде, але ми привезли гарні результати.

Ксенія Козуліна,  вихованка гуртка  "Грація":  Спорт, це як би стиль життя і я думаю, що кожна дівчинка, яка в цій команді в "Грації" задоволена тим, що розпочала такий  шлях і ми впевнені, що в нашій команді  будуть більші успіхи.

Валерія Полянська,   вихованка гуртка "Грація": Раніше я бачила черлідинг у американських фільмах. Я не думала, що він у нас з'явиться, мені це дуже подобається і хочу сюди ходити.

Гурток шкільної групи підтримки "Грація" діє два місяці. Керівник  Тетяна Хоменко каже: після відбору утворилася команда  дівчат, яким подобається ця справа.

Тетяна Хоменко, керівник  гуртка  "Грація": Було 12 зараз 10. Найменшенька дівчинка з 7 класу,   8 клас і три дівчинки  випускниці з 11 класу. Такі вони активні, але активні не тільки в цьому розумінні, і  в шкільному житті.

Черлідинг в Україні - молодий вид спорту, який набуває популярності. Він входить до Олімпійської програми. У поточному році цю дисципліну запроваджують і в Миргородських школах. Говорить заступник директора гімназії ім. Тараса Шевченка Володимир Носенко.

Володимири Носенко, заступник директора гімназії ім. Т. Г. Шевченка: Чирлідинг - це є варіативний модуль. Він запроваджений зазвичай на уроках фізкультури, але також практикується запровадження його  як окремого гуртка. Зокрема діє гурток і в школі №9 і ми вирішили не відставати,  і з цього навчального року у нас ця команда буде діяти  постійно.

На всеукраїнському фестивалі шкільних груп підтримки миргородські гімназистки представляли Полтавську область і дебютували в категорії "денс". Команда "Грація" стала лауреатом фестивалю.