Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

З наступного року радіо "Лтава" запрацює в режимі онлайн

З наступного року радіо "Лтава" запрацює в режимі онлайн

На «Лтаві» завершили технічне оновлення радіостудії. Завдяки цьому  програми радіо з’являться у  прямому  ефірі в соціальних мережах. Подробиці далі у сюжеті.

Ведучий Дмитро Канюка говорить: завдяки встановленій веб – камері можна буде не лише  чути програми радіо, а й побачити гостей студії.

Дмитро Канюка, ведучий радіо "Лтава": Тобто,  тепер наші слухачі зможуть спостерігати за усіма перипетіями. Ефір у реальному часі: у соціальних мережах в Facebook або на YouTube. Можливо,  така можливість з’явиться і на сайті телеканалу "Лтава", в усякому разі наші спеціалісти над  цим працюють.

Завдяки  он-лайн трансляціям  ефір радіо "Лтава"  стане доступнішим для жителів Полтавської області.

Дмитро Канюка, ведучий радіо "Лтава": З’явиться можливість та доступ до нашої радіостанції тим, в кого немає звичайного приймача чи дротового приймача. тому однозначно, якщо це збільшує наше покриття аудиторії. То відповідно і саму аудиторію збільшує.

За словами заступника  директора виконавчого  Інни Гончар,   оновлена радіостудія запрацює з початку нового року.

Інна Гончар (Савченко), заступник директора виконавчого філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»: Студія в нас і була ця. Радіостудія вона вже працювала, але зараз вона начинена сучасними технічними засобами і сучасна програма виходу в ефір. ми намагаємось йти в ногу з часом.

Нагадаємо, щодня  радіо "Лтава" веде мовлення із Національним радіо на одних частотах. Загальна тривалість ефіру радіо "Лтави" на добу - більше трьох годин.