Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Колективу "Лтави" представили новообраних керівників - менеджера та продюсера

Колективу "Лтави" представили новообраних керівників - менеджера та продюсера

Представники Національної суспільної телерадіокомпанії України  представили колективу Полтавської філії  новообраних керівників - менеджера та продюсераЄвгеній Сердюк відповідатиме за адміністративне господарство телекомпанії і не втручатиметься в контент, а Ольга Журавльова забезпечуватиме роботу творчого напряму.Нагадаємо, конкурсний відбір провели в 23 областях України. Загалом правління НСТУ обрало 12 менеджерів і 16 продюсерів. Роботу у регіонах вони розпочали з 11 грудня.

Євгеній Сердюк, менеджер: Ми маємо зробити з Полтавщини велику команду, яка вболіває за суспільне мовлення, бере участь у його житті. Люди, які працюють у регіональній філії, також мають брати участь у суспільному житті регіону…. спільних заходах

Ольга Журавльова, продюсер: Моє завдання полягає в тому, щоб суспільне телебачення на Полтавщині слугувало інтересам глядача. Бо глядач – єдиний наш глядач і замовник. Наша місія – працювати саме для полтавців і мешканців області.

Родіон Никоненко, член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за економічно-фінансовий напрямок: Проблема єдина – недостатнє фінансування компанії і залежність від бюджетного фінансування. Абсолютно необґрунтовано обмежується це фінансування,  і це є прикрою обставиною, яка не дозволяє йти  тими кроками, якими хотілося б у процесі змін та реформування компаній.