Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді шукають помічників святого Миколая

У Миргороді шукають помічників святого Миколая

У день святого Миколая у Миргороді  привітають дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та тих, які мають особливі потреби. Наразі у місті триває благодійна акція «Святий Миколай - дітям». Організатори шукають помічників  для здійснення дитячих бажань, розповідають миргородські журналісти.

У  Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на паперових ялинках -  бажання дітей.  Виконати їх може кожен  охочий.

Вікторія Максимова, спеціаліст ЦССДМ:Щорічно нашу акцію підтримують всі навчально-виховні заклади. Діти - найактивніші помічники, але взяти участь в акції можуть також установи, підприємства та любий житель.

Ляльки, книги, колекційні машинки, м'ячі, конструктори – найбільше загадали діти до свята. Помічники святого Миколая  у пошуках  подарунків.

Ніна Дрімайло, педагог-організатор ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного: ЗОШ №1 буде виконувати бажання з- річного Артемчика. Він хоче книгу. Ми обов'язково зробимо такий подарунок.

Людмила Магденко, педагог-організатор ЗОШ №3: Ми з нетерпінням приєднуємся до цієї акції, щоб подарувати частинку доброти, тепла любові цим дітям.

За словами Вікторії Максимової, волонтери  п'ятої школи – найактивніші помічники у  благодійних заходах.  Цього разу вони виконувати бажання двох дітей. Десятикласниця  Марія Ярославська  розповіла, що гроші на  "миколайчики" наторгують на шкільному ярмарку.

Марія  Ярославська, учениця 10 класу  СШ №5: У нас буде благодійний ярмарок, де учні будуть продавати їжу, яку приготували власноруч, вони будуть її продавати і потім на деяку суму ми купимо речі для воїнів АТО, а на  іншу- подарунки дітям.

Цього року  благодійною акцією "Святий Миколай - дітям», що триває з 2008 року, планують охопити майже 40 дітей. Зібрані речі  малеча отримає 19 грудня.