Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Будиночок святого Миколая облаштовують у Полтаві

Будиночок святого Миколая облаштовують у Полтаві

У Полтаві облаштовують будиночок  святого Миколая. Нині шукають для нього трон, збирають подарунки для дітей.  Відкриють будиночок, 17 грудня. А напередодні там побували мої колеги – цікавилися, що зроблено.

12 – річна Ліза в гості до Святого Миколая ходить з дня відкриття будиночка.

Ліза, полтавка: Була ще на початку. Тоді коли будиночок Святого Миколая тільки заснували, коли його тільки збудували. Я там буваю кожен рік. Там зосереджено багато теплої і гарної енергії. І це дуже надихає на добрі справи.

Святий Миколай (архів 2016 рік): Мені допомагають ангели. А в цьому будиночку ще й головні ангели це «Полтавський батальйон небайдужих».

Це відео минулого року. Поки що в будиночку святого Миколая  самого хазяїни немає, волонтери готуються до його приходу - прикрашають приміщення новорічними іграшками.

Наталія Гранчак, головний координатор та співзасновник "Полтавського батальйону небайдужих": Постійно з’являються нові іграшки, поробки які виготовляють майстрині. Ми намагаємося їх добавляти, а також різні полки для того щоб прикрасити.

Нині волонтери шукають для Миколая трон, адже той, що надавали  раніше, господарі продали. Крім того, готують для продажу хенд-мейд вироби,  збирають подарунки для дітей: печиво, цукерки, мандарини. На оголошення відгукуються місцеві благодійники. Завдяки їм минулого року за 2 дні солодощі отримало безкоштовно півтори тисячі хлопчиків та дівчаток.

Олександра, волонтер: І сподіваємося, що та кількість цукерок  і мандарин вона буде і цього року. І нам вдасться пригостити маленьких полтавських діток.

Будиночок Святого Миколая – це проект «Полтавського батальйону небайдужих». Він соціально спрямований.

Наталія Гранчак, головний координатор та співзасновник "Полтавського батальйону небайдужих": Всі кошти,  зібрані в будиночку ми направляємо на соціальні потреби міста. В основному ми допомагаємо дитячим лікарням. Закупляємо в операційні, або відділення ті речі які потребують маленькі полтавці.

Будиночок святого Миколая відкрили 2 роки тому. Відвідати його приїздили жителі з нашої  та інших областей України. Були тут і поляки.