Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді поховали загиблиго в АТО Олександра Зубченка

У Миргороді поховали загиблиго в АТО Олександра Зубченка

У Миргороді поховали загиблиго в АТО Олександра Зубченка. 27 - річний боєць української добровольчої армії з позивним "Запал" загинув від мінометного обстрілу. Наталія Кондра розкаже більше.

Прощалися з Олександром на подвір'ї отчого дому. Тут пройшло його дитинство і юнацькі роки. Після навчання  в місцевому профтехучилищі працював  в службі охорони слюсарем. 

Віктор Цибулько, заступник директора ПТУ №4: Сашко був хорошим хлопцем, справжнім юнаком, він був простим хлопцем, а став героєм.

Захищати східні кордони України Олександр пішов у березні 2017 -го. Воював в українській добровольчій армії на першій ліній оборони східних кордонів. Побратими називали його "Запал". 10 грудня село Мар'їнка накрило мінометним обстрілом. Від ворожих куль тоді загинуло двоє українських бійців-побратимів, розповів боєць Роман Коваль. 12 грудня увечері тіло Олександра  привезли додому.

Роман Коваль, боєць УДБ: В останній раз, коли почався обстріл, по позиції був нанесений удар ворожої артилерії, два друзі не розлий вода, це Запал і Зеля, його сьогодні теж хоронять наші побратими і вся громада Миколаївщини, вони забігли в бліндаж і прямо в бліндаж попала  міна Вони загинули одразу обидва.

Під мелодію "Плине кача" миргородці провели в останню путь свого земляка.

Поховали Олександра у закритій домовині на Алеї Героїв АТО з військовими почестями. За четвертий рік бойових дій на Сході України Миргород втратив шістьох бійців.