Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Вдруге відхилили клопотання про відвід судді на розгляді скасування дисциплінарного припису голові Октябрського райсуду Полтави

Вдруге відхилили клопотання про відвід судді на розгляді скасування дисциплінарного припису голові Октябрського райсуду Полтави

Підлегла позивача Струкова  – суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник  - з  квітня 2015-го року через закінчення строку повноважень не здійснює судочинства. Розповідає: в березні 2016-го  звернулася до адміністративного суд з  позовом  про порушення зі сторони Олександра Струкова  права Гольник  на надання додаткової відпустки. Тоді справу розглядала суддя Тетяна Канигіна.

Проте Полтавський окружний адміністративний суд під головуванням судді  Канигіной, на мої доводи не звернув увагу. Повну відмову у позові мотивовано зовсім іншими підставами, просто розглядаючи як суто трудовий спір.

За словами Лариси  Гольник головуюча суддя Канигіна може упереджено  розглядати звернення Олександра Струкова стосовно скасування дисциплінарного припису Національного агентства з питань запобігання корупції.  Тож Гольник звернуклася з клопотанням про відвід   головучої судді Тетяни Канигіной. Після трьох годин  розгляду у нарадчій кімнаті колегія суду вирішила,  що не вбачає законних підстав у задоволенні клопотання Гольник. Щодо присутності на судовому процесі самого позивача  - голови Октябрського районного суду, його адвокат Борис Семенко повідомив, що має порадитися зі Струковим. "Оскільки я надав документи на підтвердження своїх повноважень - він довіряє мені.  Але це питання мені потрібно узгодити з клієнтом".

Нагадаємо,  у вересні цього року Національне агентство з питань запобігання корупції винесло дисциплінарний припис голові Октябрського районного суду Олександру Струкову через застосування заходів негативного впливу на колегу суддю Ларису Гольник. Крім неї, на розгляді справи адміністаривного суду  в  якості третьої особи залучили й Вищу раду правосуддя.