Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали миргородські учні

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали миргородські учні

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали учні Миргородської середньої школи №5. Меншим подарунки вручать старшокласники, а на передову пакунки відвезуть  волонтери. Докладніше про благодійну  шкільну акцію у сюжеті наших колег з Миргорода.

На ярмарку-розпродажу печиво, цукерки, желейні десерти, вареники та компот. Родина Свириденків на кухні працювала разом.

Оксана Свириденко, учасниця благодійної акції: Ми приготували з дітками пісочний пиріг, компоту наварили, і цілий день варили цукерки.

Цукрові льодяники, про які мовила Оксана Свириденко, приготував її син Вова. Він  пригощає ними однокласників.

Вова Свириденко, учень 5 класу: На одну чашку цукру йде 11 ложок води і одна ложка оцту. Варим до коричневого кольору і розливаєм у формочки.

Першокласниця Марія Порфілова разом з бабусею  також долучилися до благодійного ярмарку.

Пані Світлана, учасниця благодійного ярмарку: Дай, Бог, щоб Україна процвітала і не було війни.

Одні торгують, а представники учнівського самоврядування  збирають внески у скриньку добра. Говорить  десятикласниця  Таня Сорокіна.

Таня Соркіна, учениця 10-го класу: Ми не встановлювали певну ціну, тому що можливості в кожного різні.  Це повинно бути від душі і дитина вкидає скільки зможе.

Третьокласник Богдан  дав гроші на лікування хворих дітей.

Богдан, учень 3-го класу: Я  поклав гроші в скриньку для потреб дітей, інших.

Благодійні ярмарки – традиційні заходи, в яких учні, батьки та вчителі  беруть актину участь.

Марія Вербицька, учениця 9 класу: Ми влаштовуємо подібні ярмарки досить часто і всі гроші, які діти заробляють,  вони часто їх віддають на благочинність. Це приємний спосіб допомогти людям і самим поласувати і отримати задоволення від торгівлі, від ярмарку.

Окрім благодійних внесків, учні зібрали іграшки та книги. Їх подарують дітям з неблагополучних сімей та дітям з особливими потребами. На передову відправлять маскувальну сітку, теплі речі, вітаміни, ліки, листівки та обереги.

Олена Ярославська, заступник директора СШ №5: Цього разу наші волонтери будуть об'їжджати великий круг і ми дозволили розподілити, щоб кожному бійцю дісталося по краплинці тепла від нашої школи.

Цієї суботи волонтери  повезуть миколайчики воїнам АТО.  Діти ж отримають  свої подарунки 19 грудня.