Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали миргородські учні

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали миргородські учні

Миколайчики дітям та воїнам АТО зібрали учні Миргородської середньої школи №5. Меншим подарунки вручать старшокласники, а на передову пакунки відвезуть  волонтери. Докладніше про благодійну  шкільну акцію у сюжеті наших колег з Миргорода.

На ярмарку-розпродажу печиво, цукерки, желейні десерти, вареники та компот. Родина Свириденків на кухні працювала разом.

Оксана Свириденко, учасниця благодійної акції: Ми приготували з дітками пісочний пиріг, компоту наварили, і цілий день варили цукерки.

Цукрові льодяники, про які мовила Оксана Свириденко, приготував її син Вова. Він  пригощає ними однокласників.

Вова Свириденко, учень 5 класу: На одну чашку цукру йде 11 ложок води і одна ложка оцту. Варим до коричневого кольору і розливаєм у формочки.

Першокласниця Марія Порфілова разом з бабусею  також долучилися до благодійного ярмарку.

Пані Світлана, учасниця благодійного ярмарку: Дай, Бог, щоб Україна процвітала і не було війни.

Одні торгують, а представники учнівського самоврядування  збирають внески у скриньку добра. Говорить  десятикласниця  Таня Сорокіна.

Таня Соркіна, учениця 10-го класу: Ми не встановлювали певну ціну, тому що можливості в кожного різні.  Це повинно бути від душі і дитина вкидає скільки зможе.

Третьокласник Богдан  дав гроші на лікування хворих дітей.

Богдан, учень 3-го класу: Я  поклав гроші в скриньку для потреб дітей, інших.

Благодійні ярмарки – традиційні заходи, в яких учні, батьки та вчителі  беруть актину участь.

Марія Вербицька, учениця 9 класу: Ми влаштовуємо подібні ярмарки досить часто і всі гроші, які діти заробляють,  вони часто їх віддають на благочинність. Це приємний спосіб допомогти людям і самим поласувати і отримати задоволення від торгівлі, від ярмарку.

Окрім благодійних внесків, учні зібрали іграшки та книги. Їх подарують дітям з неблагополучних сімей та дітям з особливими потребами. На передову відправлять маскувальну сітку, теплі речі, вітаміни, ліки, листівки та обереги.

Олена Ярославська, заступник директора СШ №5: Цього разу наші волонтери будуть об'їжджати великий круг і ми дозволили розподілити, щоб кожному бійцю дісталося по краплинці тепла від нашої школи.

Цієї суботи волонтери  повезуть миколайчики воїнам АТО.  Діти ж отримають  свої подарунки 19 грудня.