Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

"Лтава" за грантовим конкурсом отримала ще два пристрої iPhone

"Лтава" за  грантовим конкурсом отримала  ще два пристрої  iPhone

Ще оперативніше  розповідати глядачеві про новину зможуть відтепер на телеканалі «Лтава».  Служба новин отримала ще два айфони за результатами участі у грантовому конкурсі серед регіональних засобів масової інформації. Подробиці далі у сюжеті.

Кореспондент  "Служби новин" Анна Комар і раніше знімала сюжети на iPhone. Каже: завдяки цьому можна  швидше доставити інформацію до глядача.

Анна Комар, журналіст філії ПАТ "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "Лтава": Мобільна журналістика в плані оперативності - це те, що ти можеш швидко зняти, швидко написати матеріал і швидко випустити в ефір готовий продукт. Саме тому це дуже круто і треба вміти"

Влітку телеканал "Лтава" взяв участь у розіграші гранту від  спільного  проекту  неурядових організацій  "Голос  місцевих ЗМІ" та "Фундація Томсон"  за підтримки  Міжнародного  Інституту  регіональної преси та інформації. Для участі у конкурсі  було розроблено стратегію розвитку мобільної журналістики. Із нею з понад 50-ти учасників телеканал "Лтава"  потрапив  до фіналу. Концепцію розвитку мобільної журналістики «Лтави», розробили працівники телеканалу: Анатолій Мішин та Наталія Іванченко.

Анатолій Мішин, автор стратегії "Розвиткок мобільної журналістики для "Служби новин": Це були кожного місяця спеціальні тренінги і активно брала участь саме "Лтава" , наші журналісти. Ми увійшли у вісімку найкращих, які пройшли ще додаткові тренінги і вісім із цих компаній, які розробляли стратегії та змагалися за  чотири перемоги. І серед цих чотирьох переможців ми виявились переможцями.

Загальна сума гранту – 15 тисяч євро.  Анатолій Мішин розповідає: придбання апаратури та надання послуг відбувається поетапно, що передбачено стратегією з мобільної журналістики. «Лтава» отримала три мобільні пристрої  iPhone, з комплектом для відеозйомки. У рамках гранту для журналістів «Лтави»  спеціалісти з Великобританії провели навчальні тренінги. Та вперше в історії проведено соцопитування аудиторії телерадіоканалу. Також  за  умовами конкурсу «Лтава» очікує на два комп’ютери для монтажу та файловий сервер.

Анатолій Мішин, автор стратегії "Розвиткок мобільної журналістики для "Служби новин":Тобто  iPhone, комп’ютери ми отримуємо тому що ми вчимося оперативно надавати інформацію. Наприклад включатися у прямий ефір з місця події. Або Бути потужними у соціальних мережах. Ми це робимо із серпня місяця і вдало робимо.  Тобто на нас чекають нові партії апаратури.

У матеріалі цього сюжету також використане відео, зняте на грантовий мобільний пристрій.