Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Залізничному грабують метал з приватних будинків

У Залізничному грабують метал з приватних будинків

Грабіж у приватному секторі. У Полтавському районі кілька місяців поспіль викрадають металеві предмети та залізні огорожі. Жителі села Залізничне говорять, що бояться залишатися вдома та не мають коштів на відновлення та купівлю нового. Що зникає у жителів села  - дізнавалася Карина Москаленко.

Карина Москаленко, журналіст: У селі Залізничне по вулиці Магістральній із серпня місяця системно викрадають залізні паркани, металеві сітки, труби та інші предмети.

Це подвір’я пана Ігора. Тут він проживає 11 років. Перші крадіжки у нього були наприкінці серпня. Остання, сьома, кілька тижнів тому. Сума збитків – близько 30 тисяч гривень. Спершу грабіжники дісталися до сараю та літньої кухні. Зникли, розповідає, металеві каркаси, автомобільні запчастини і не тільки.

Ігор Давидко, пограбований:У літній кухні у мене тут стояв холодільник. Оце ж бачите, який гармидер натворили. Познімали ось це із газової плити. Ось залізо зняла, плиту аж туда.

Каже: був свідком пограбування сусіднього будинку, через це  отримував погрози.

Ігор Давидко, пограбований: Я визвав поліцію. Поліція приїхала через 2 часа. Но вже ж ці деятелі загрузили машину. І вже тоже приїхали на той момент. І я це всьо прослєжував. На слєдующий день їх визивали у сельський РВД. Вони сказали, що це не вони, що це я зводжу якісь щоти з ними.

Грабіжники викрали на обох подвір’ях металеві сітки та залізні стовпці.

Любов Васильєва, пограбована: Спочатку 4 вийняли. Потом через тиждень, півтора приїжджаю. Отут немає сєтки рабіци, ми міряли шагами 20 метрів. Немає отут ще 3 столбіків.

Пані Любов каже: у селі грабування розпочалися більше 10 років тому. Спочатку – залазили до будинку та забирали труби. Після того  - встановила решітку на вікна дачного будинку. Цьогоріч у серпні, говорить, повибивали стекла, зруйнували дах та позламували замки.

Любов Васильєва, пограбована: Хотіли залізти отам, де металом оббито. Вони його покльоцали чимсь, не знаю, гострим. Син його оббив металом. А ось шифер вже поставили на місце. Там тоже прийшлося ремонтірувати.

Пан Ігор, як і пані Любов, на всі крадіжки викликали поліцію. Чоловік каже, що на останню не приїхали. В інформаційному листі про результати розгляду звернення Ігора Давидка зазначено, що слідчі проводять досудові розслідування у відповідних кримінальних провадженнях.