Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Подарунки від святого Миколая отримали онкохворі діти

Подарунки від святого Миколая отримали онкохворі діти

Подарунки - іграшки, речі та канцелярське приладдя - від святого Миколая отримали пацієнти онкогематологічного відділення міської дитячої міської клінічна лікарні. Благодійну акцію влаштували мої колеги, журналісти «Лтави», та волонтери полтавського будинку культури. Подробиці – далі в сюжеті.

Школярка Інна страждає онкозахворюванням не перший рік. Каже: легшає на душі, коли отримує подарунки від небайдужих людей. Для тяжкохворих, говорить, це моральна підтримка.

Інна, онкохвора дівчинка: В тому році мені подарували подушку. Дуже приємно, що є люди, які допомагають дітям, які лежать у лікарні. Їм дуже-дуже це приємно! Чего людям желать? Здоровья… Главное – чтобы было здоровье… 

Для хворих дітей важливі не стільки подарунки, скільки увага, - каже  педагог Тетяна Ситник. Якщо приділяти їм достатньо часу та любові, вони отримують більше шансів на одужання. І додає: малі з нетерпінням чекають на волонтерів.

Тетяна Ситник, педагог онкогематологічного відділення Полтавської дитячої міської лікарні: Для каждого ребёнка очень важен праздник Святого Николая и возможность получить подарок. Они должны знать, что, находясь в больнице, они получают не только боль, а ещё и радость, и, самое главное, – исполнение их заветного желания.   

Подарунки для дітей купували небайдужі полтавці. Про їхні бажання дізнавалися з листів на ялинці, що стоїть у Міському будинку культури. Цього року наряджали її двічі, адже охочих допомогами дітям суттєво побільшало, - говорить директор будинку Оксана Дейнега.

Оксана Дейнега, директор Полтавського МБК: Кому не вистачило листів, приходили до нас і залишали кошти на Інтернет-антену, яка незабаром з’явиться в онкогематології.  Всі абсолютно, хто знаходиться у цьому відділенні, зможуть користуватися інтернетом без абонплати.

Нагадаємо, благодійну акцію для онкохворих дітей журналісти «ЛТАВИ» провели у рамках акції «Дарунки святого Миколая». Влаштовують її 12-ий рік поспіль. Телемарафон на нашому телеканалі наживо стартує о 16:30.