Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Нові норми харчування: що та скільки потрібно їсти дітям та дорослим?

Нові норми харчування: що та скільки потрібно їсти дітям та дорослим?

Харчуватися по-новому. Уперше за 18 років в Україні змінили норми харчування для дорослих та дітей. Це передбачає наказ Міністерства охорони здоров’я. Які продукти рекомендують для меню у шкільних їдальнях і як харчуються нині полтавські школярі – дізнавалися Лідія Ритченко та Павло Бардиш.

Директор Полтавської ЗОШ №19 Катерина Манько каже: меню, за яким харчуються учні, відповідає нормам. Але дітям потрібно давати  більше овочів, фруктів та м’яса.  

Катерина Манько, директор Полтавської ЗОШ №19: В нас ті норми, які були передбачені санітарною службою на буфеті,  і та кількість жирів, вуглеводів, які ми повинні були давати дітям, вони не перебільшують тих, які на сьогодні вимагає цей новий прийнятий закон.

Повар Ніна Рубайко каже: меню для школярів  збалансоване та корисне.

Ніна Рубайко, працює у шкільній їдальні: Ми стараємся. В нас компот із свіжих яблук і слив, наморозили слив. Робимо чай з лимоном. Сьогодні от борщ, сирники. Утром картопляне пюре, рибна котлетка.

У школі опитали понад 250 дітей. 95-ти відсоткам учнів - меню подобається. Але все одно полюбляють шкідливу їжу.

Голос: Я люблю їсти чіпси і сухарики і все шо тверде і сольоне.

Голос: Я полюбляю печенюшки з маком.Каші всякі там, пюре.

В Україні норми харчування для дітей переглянули, бо щороку серед них фіксують більше 15 тисяч нових випадків ожиріння. Калорійність харчування  знизили. Лікар-дієтолог та дитячий гастроентеролог Ольга Оксюта,  радить дітям їсти менше солодкого та жирів. Підліткам вживати більше м'яса.

Ольга Оксюта,  лікар-дієтолог, дитячий гастроентеролог ПОДКЛ, Простые углеводы в виде конфет, пироженых, булочек – это однозначно не нужно, то есть конечно – это лучше белковая пища с овощами.

Неправильне харчування призводить до появи серцево-судинних, онкологічних хвороб, діабету, порушення обміну речовин тощо.

Ольга Оксюта,  лікар-дієтолог, дитячий гастроентеролог ПОДКЛ: В питании не должно быть много жиров животного происхождения, в том же случае и белков животн7ого происхождения. Потому, что все эти передозированые продукты, они идут на образование сахаров, глюкозы, то есть углеводов. То есть в конечнем итоге, мы поять имеем дело с лишним весом.

До ожиріння призводять стреси солодощі, чіпси, сухарики, солодкі напої .

Катерина Мироненко, практичний психолог: Досить багато продуктів в них додається цукор і додаються специфічні спеції, які викликають ту ж саму психологічну залежність. Тобто людина хоче все більше купувати і споживати цей продукт.

Полтавець Олександр Шинкаренко купує своїм дітям корисну їжу. Але не завжди.

Олександр Шинкаренко, полтавець: Заходиш в магазин, папа купи мені то чупачупса. Нє ну конєшно купляєш, но не каждий раз тому, що розумієш, що це не дуже корисно для цього. Лучше таке, да то мандаринку, бананчик.

При  затвердженні нових норм,   врахували рекомендації та стандарти ВООЗ та Європейської агенції з харчової безпеки.Вперше ввели норми харчування для  вагітних жінок та працівників особливо важкої фізичної праці.