Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Вироби із вторсировини показали у Полтаві на виставці «Новорічний калейдоскоп»

Вироби із вторсировини показали у Полтаві на виставці «Новорічний калейдоскоп»

Картини, картонні замки, вироби із вторсировини.  Усе це показали у Полтаві на виставці «Новорічний калейдоскоп» у  музеї Короленка.  Експозицію створювали вихованці Полтавського центру позашкільної освіти.

Олена Копил -   у центрі  очолює відділ  позашкільної освіти  і  працює з дітьми.  Говорить: головне малечу не обмежувати. Їхня фантазія дозволяє творити не повітряні, а ось такі  картонні замки,  королівства з ляльок, скульптур і декорацій. Каже, експозицію багато в чому формували  діти, тому в них ялинка догори, а багато іграшок нагадують печиво. На виставці  більше сотні робіт, виконаних у техніках із різних матеріалів: кераміка, паперопластика, м’яка іграшка, плетіння гачком  та інше. абощо. 8-річна Анастасія робить прикраси з бісеру.

Настя, вихованка міського центру позашкільної освіти: Мене приваблює те, що там дуже гарні поробки. Найбільше мені подобається робити картинки та об’ємні фігури.

Олександра: Я зробила тут гердан - це така українська прикраса.

Олена Копил, завідувачка відділу Полтавського міського центру позашкільної освіти: Багато залежить від педагога… Це можливо – відірвати дитину від планшетів.

На виставці є  речі, зроблені із вторинної сировини: пакувального картону, тубусів, ганчірок, мотузки. У  центрі позашкільної освіти  дітей привчають мислити екологічно, турбуватися про довкілля.