Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Новорічну виставу показали дітям, які лікуються у дитячому протитуберкульозному диспансері

Новорічну виставу показали дітям, які лікуються у дитячому протитуберкульозному диспансері

У Полтавському протитуберкульозному диспансері нині 25 маленьких пацієнтів. Це ті, хто перебуває у групі ризику, проходить профілактичне лікування та оздоровлюється. Не всі із цих дітлахів зустрічатимуть Новорічні свята вдома і на шкільних новорічних ранках, а в стаціонарі. Для них студенти-волонтери з Полтавського медичного коледжу влаштували казкову новорічну виставу. 

Дар’я Ахмедова, волонтерка студентка Полтавського базового медичного коледжу: Звісно, всі ми були дітьми. І ми знаємо, як нам було приємно, як ми радувалися коли у нас була Новорічна казка. Нажаль, зараз ці дітки знаходяться на лікуванні у Полтавському протитуберкульозному диспансері. І ми хотіли їм подарувати цю казку. Тому що вони самотні. Вони зараз тут без батьків. І ми хотіли подарувати їм радість  щастя в цей день.

Для дітей організували ігри та розваги. Кожному дісталися подарунки від Діда Мороза і Снігурки. 

Анастасія Вишкварок, учасниця новорічного свята: Згадала про домівку і про свою маленьку сестричку. Дуже сподобалася казка. Багато настрою принесла. (…) заставила ще раз повірити у чудеса, які вони існують, які єсть.

Анастасія Пасько, учасниця новорічного свята: Особливо коли вийшов Дід Мороз це було, дійсно, дуже по новорічному. Так згадалася домівка. Те як з батьками зустрічаєш Новий рік. 

Такі заходи також допомагають зцілюватися. Володимир Печериця, головний лікар Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру: Діти після цього просто оживають. Вони міняють свій характер, міняють відношення до лікування, міняють відношення до лікарів. Вони міняють настрій і піднімають свій тонус для одужання. 

По завершенню свята дітям вручили подарунки. Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації товариства «Червоний хрест»: Акції «Діти –дітям» уже 18 років. І залюбки діти збирають ці подаруночки і поздоровляють діточок, які хворі. (…) Дітки отримають від «Червоного хреста» і волонтерів наших цукерочки, печиво, канцелярські приладдя, книжки. На весь рік хвате читати книжки.

Благодійну  акцію  «Діти – дітям» за сприяння обласної організації «Червоного хреста» і волонтерів влаштували в вісімнадцяте.