Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На одній із виборчих дільниць у Мачухах немає світла

На одній із виборчих дільниць у Мачухах немає світла

При ліхтарях та запальничках. Перші вибори до об’єднаної територіальної громади на одній із дільниць в селі Мачухи до Мачухівської сільської об’єднаної територіальної громади розпочали без світла. Електроенергія зникла ще до відкриття дільниці, яка розташована у приміщенні сільського клубу. Як голосували люди при ліхтарях бачили Костянтин Яхновський та Євген Ковальчук.

Двері виборчої дільниці № 530 743  відкрилися о 8-ій ранку.  Члени виборчої комісії видають бюлетені виборцям  при ліхтарях.

Анатолій Ткаченко, голова виборчої дільниці № 530743: Вибори проходять ви бачите в яких условиях. Трошки у нас світла не має.   Але ми працюємо,  дільниця відкрилася о восьмій годині як і положено. Поломка, я думаю я ходив на трансформаторі вибило фазу. Електриків вже визвали. Скоро поладять.

 На виборчій дільниці 1420 виборців. До двох людей, які не можуть самостійно пересуватися, члени комісії приїдуть із виїзною скринькою.

За словами голови комісії Анатолія Ткаченка, до виборів готові. Всі члени мають багаторічний досвід роботи.

Анатолій Ткаченко, голова виборчої дільниці № 530743: Під час підготовки ніяких проблем не було. Списки видані вовремя. При підчоте все зійшлося.

Без порушень розпочалися вибори і на дільниці 530744.

 Першим  на виборчу дільницю прийшов Юрій Кузнецов. Каже, за своє життя не пропустив жодних виборів. Сподівається, що після утворення об’єднаної  територіальної громади буде більше коштів на утримання соціальної сфери села.

Юрій Кузнецов, виборець: Громади треба з однієї сторони. Треба об’єднуватися. Але з іншого боку це відстань від інших відділених пунктів.

На восьму годину до дільниці прийшла і Марія Щелкунова. Їй не завадив і сильний вітер зі снігом. Сподівається, що після виборів вирішать багато актуальних для села проблем.

Марія Щелкунова, прийшла на вибори: Проблем багато. За один раз не зробиш. Дороги вода погана. вода в колодязях ісчезає.

Всього в Мачухівській сільській ОТГ 5 кандидатів на посаду голови, та рекордна за останні десять років кількість депутатів.

Наталія Михайлик, голова виборчої дільниці: Депутатів дуже не мало. Навіть для мене не теж щоб неочікувано, але важко буде голосувати. По 5 по 8 по округах. Підраховувати буде дуже важко.

Загалом до Мачухівської сільської об’єднаної територіальної громади увійде 5 сільських рад з Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів.