Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Головко очолив новостворену спілку футболу Полтавщини

Головко очолив новостворену спілку футболу Полтавщини

25-го грудня у Полтаві відбувся позачерговий конгрес - установчі збори з нагальних питань розвитку наймасовішого виду спорту в області. На ньому керівники і делегати районних федерацій, а також футбольні функціонери і менеджери з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів одностайно вирішили створити Громадську спілку "Федерація футболу Полтавської області".

Головував засіданням заслужений тренер України Віктор Пожечевський. Делегати затвердили Статут і одностайно обрали керівника. Єдиною кандидатурою був чинний голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Допомагатимуть очільнику новоствореної ГО віце-президент ФК "Ворскла" Олег Лисак (перший заступник), тренер молодіжної збірної України, екс-нападник національної збірної, а нині гравець решетилівського "Динамо" Олександр Мелащенко (заступник) і голова Миргородської федерації футболу Володимир Олексенко (заступник по роботі з районами).

На прес-конференції Валерій Головко відповів журналістам: його посади очільника області та керівника громадської організації не мають конфлікту інтересів. Основним завданням Спілки назвав розвиток футболу і створення для цього належної матеріально-технічної бази. І повідомив: Федерація футболу Полтавської області відтепер ліквідується автоматично. 

Нагадаємо, в області існує Федерація футболу Полтавської області, створена 19 років тому. Останні 5 років її очолює Олександр Кудацький. Голова правління Полтавського заводу медичного скла тоді за посаду голови ФФПО конкурував з Ігорем Кисловим та Віктором Пожечевським.