Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Різдво полтавці збирали гроші для хворих дітей

На Різдво полтавці збирали гроші для хворих дітей

Вперше разом з Європою. У день святкування Різдва за григоріанським календарем представники протестантських церков провели у Полтаві благодійний ярмарок. На ньому  збирали кошти для хворих дітей.                                                                                         

Цього дня на Театральні площі співали різдвяні гімни, влаштували  театральні постановки,  малювали картини.

Яна Пасічна, учасниця благодійного ярмарку: Ми вітаємо з Різдвом, тому що це дійсно ключовий момент, який змінив хід усієї історії – Різдво Спасителя.

25 грудня – Різдво, яке святкують християни західного обряду.

Євген Антонець, пастор, учасник благодійного ярмарку:Ми живемо по Григоріанському календарю і по ньому 25 числа Різдво. А новий рік першого січня. А в культурі у нас так склалося, що ми Новий рік святкуємо по григоріанському, а Різдво по юліанському.

Усі гроші, зібрані від продажу домашньої  випічки,  повітряних кульок, авторських сувенірів витратять на благодійність. Придбають інгалятори для немовлят Полтавської клінічної дитячої лікарні.  Серед них є й ті, від кого відмовилися рідні батьки.

Михайло Роман, пастор, організатор благодійного ярмарку:І тому ми б хотіли проявити любов до тих,кого мали б любити, але не люблять. Я говорю про лдітей, який просто залишили.  І тому ми пов’язали момент благодійності і святковості. Щоб люди розуміли – коли ми служимо,коли віддаємо щось – оце і є свято.

За словами Михайла Романа,  спільні мистецькі, спортивні та соціальні проекти полтавські християни-протестанти  продовжать  проводити й надалі.