Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві вітали дітей соціально незахищених категорій

У Полтаві вітали дітей соціально незахищених категорій

Соціально незахищених дітей Полтавщини вітають на святі головної ялинки. Такі заходи в обласному центрі організовують для школярів із малозабезпечених, багатодітних родин тощо.  На одному із дійств побували мої колеги. Подробиці – далі.

9-річна Поліна приїхала із Оржицького району. Каже: Новий рік – одне із її улюблених свят.

Поліна, учасниця свята з Оржицького району: Тому що сніг іде, завжди весело, можна погратися зимою.

На святі головної ялинки області дітей вітали не лише традиційні персонажі. Аніматор Катерина  - в образі Капелюшника із казки Льюіса Керрола.

Катерина, аніматор: Діти – це радість. Завдяки ним ти в дитинство повертаєшся. Тому працювати з дітьми для мене близько до серця. А найважче, мабуть, зібрати їх докупи.

Для школярів провели театралізовану ігрову програму та показали мюзикл «Жив - був пес». Із Миргорода на урочистості  приїхало понад два десятки дітей, що потребують особливої соціальної уваги.

Олександра, соціальний педагог школи № 9 м. Миргород: Різного віку шкільного. Від самих маленьких 6-річних, початкової школи, ну і старші, 9-класники також. В умовах сьогоднішнього дня, я думаю, це гарна така можливість і поспілкуватися, і відпочити, і щось побачити нового, дізнатися.

13-річний Олексій розповідає, які зимові традиції подобаються найбільше.

Олексій, учасник свята із Миргорода: Колядувати, зустрічать Новий рік, подарки. І всьо.

Загалом напередодні новорічних свят в обласному центрі привітають дві тисячі дітей соціально незахищених категорій із Полтавщини.