Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

“Зимове алегро” камерного оркестру ім.Ахшарумова лунало у театрі ляльок

“Зимове алегро” камерного оркестру ім.Ахшарумова лунало у театрі ляльок

“Зимове алегро” у Полтавському театрі ляльок. Камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова обласної філармонії влаштував для полтавців свято класичної музики. Слухали твори світових композиторів і наші кореспонденти. 

“Алегро” – музичний термін, що у перекладі з італійської – весело, радісно. У програмі зимового концерту оркестру ім. Дмитра Ахшарумова – твори Доніцетті, Вівальді, Моцарта.  Говорить

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії: Цеабсолютно нова програма. Колектив хоче, щоб в наш цікавий, нелегкий час люди отримали якийсь заряд, щоб вони мали поштовх до життя.

Камерний оркестр ім. Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії, який заснували 15 років тому, очолює скрипаль Олександр Абрамов.

Анастасія Білоног, відвідувачка: Тут можна відчути справжню музику світу, зарубіжну і нашу українську. 

Андрій Огуль, відвідувач: Це вже багаторічна традиція, ми дуже любим класичну музику і стараємось не пропускати такі заходи, бо нам дуже це подобається.

У 2017 Полтавська філармонія дала більше трьохсот концертів. Гастролювали і в зоні АТО.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії: На початку року в нас були дуже гарні сподівання. В нас почалася реставрація, в нас почалися роботи.  Потім воно змінилося застоєм в роботах і припиненням повним. Ми, принаймні, не зупиняємся, і ми робимо все для того, щоб про себе нагадувать, щоб слухача до себе притягувати якісним продуктом.

Цьогорічдо Полтавифілармонія привозила французьку піаністку Джессі Мебуну, київського артиста Антонія Баришевського та диригента зі США Вінстона Вогеля. Готують зустрічі і на рік прийдешній.