Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Два регулярні рейси з аеропорту "Полтава" заплановано на червень 2018-го

Два регулярні рейси з аеропорту "Полтава" заплановано на червень 2018-го

Два регулярних міжнародних авіарейси планують запустити з червня наступного року з аеропорту  "Полтава".  Зараз злітно-посадковою смугою користуються літаки малої авіації. Вартість її капітального ремонту  –  130 мільйонів гривень. За цими коштами облдержадміністрація звернеться до Уряду.  Перший  заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький розповів:після реконструкції, аеропорт "Полтава" буде приймати по кілька пасажирських повітряних суден однієї з українських авіакомпаній.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА: На друге травня і до кінця місяця планується один виліт на тиждень - це в середу.  І з червня по  жовтень - це буде два рейси на тиждень в середу та суботу. Літак Боїнг 737/400 на 168 місць.

Нагадаємо, аеропорт "Полтава" отримав статус міжнародного. Щоб здійснювати рейси регулярні рейси, потрібно встановити нову огорожу, зробити капітальний ремонт злітної смуги та провести реконструкцію терміналу. перший міжнародний рейс "Полтава - Анталія"  заплановано на  2-ге травня 2018-го року.