Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині оптимізують кількість професійно-технічних закладів

На Полтавщині оптимізують кількість професійно-технічних закладів

На Полтавщині оптимізують кількість професійно-технічних закладів.   В обласному центрі обговорили  стратегію  розвитку освітнього простору. Вона розрахована на  3 роки. За цей час мережа професійної освіти складатиметься з 18 закладів. Це майже вдвічі менше, ніж зараз. Малокомплектні училища планують приєднати до більш потужних і створять багатопрофільні центри.

Тетяна Закапко, начальник відділу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА: Якщо так буде, як передбачено стратегією, то ми до Хорольського центру міжрегіонального приєднуємо Войниху, приєднуємо Лубенський професійний ліцей, у якому зараз дітей всього 130 осіб, незважаючи на те, що знаходиться у місті обласного значення, і приєднуємо професійно-технічне училище № 46 с. Лазірки.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА: Йдеться мова про створення стратегії , яка стане своєрідною моделлю співпраці професійно-технічного навчального закладу і роботодавців. Що дасть змогу залучити роботодавців, залучити коштів роботодавців до оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів, залучити роботодавців до надання робочих місць.

Нагадаємо, на Полтавщині 33 заклади професійної освіти. Протягом минулого навчального року їх оптимізували у Горішніх  Плавнях, Кременчуці та Зінькові.