Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Олександру Хижняку подарували двокімнатну квартиру у Полтаві

Олександру Хижняку подарували двокімнатну квартиру у Полтаві

Чемпіон світу та Європи з боксу  Олександр Хижняк з новою квартирою. У Полтаві нашому землякові  вручили сертифікат на житло та кошти  на ремонт. Де проживатиме і які спортивні плани у полтавця –  знає  Карина Москаленко.

Двадцятидворічного Олександра Хижняка разом з батьком зустрічають колеги. Боксер розповідає, що попри перемоги продовжує активно тренуватися.   Готується до навчально-тренувальних зборів, які розпочнуться з нового року.

Олександр Хижняк, боксер: Надзвичайно приємний час настав для мене  - подарунків багато, привітань багато. Але знову ж таки встаю зранку, роблю зарядку, тренуюся. Тому що завтра про цей результат працюють, а потрібно знову працювати, здобувати нові перемоги, нові визнання.

За спортивні досягнення Олександра Федерація боксу України подарувала йому квартиру у Полтаві. Наразі боксер проживає із батьками. Вручити сертифікат на нове помешкання приїхав її президент Володимир Продивус. Він говорить: це житло - мотивація для подальшої праці та досягнень.

Володимир Продивус, Президент Федерації боксу України: Боксеры – они рождаются. Ими становятся. Вот он стал. Вот он создал сам себя. С трудом, желанием. Он стал чемпионом. Он стал сильнейшем боксером мира.

Вартість ось цієї нової двокімнатної квартири Олександра  майже 800 тисяч  гривень. Вибирав її спортсмен сам з - поміж п’яти помешкань. Каже: сподобалася площа ( майже 70 квадратних метрів) і краєвид.

Олександр Хижняк, боксер: Звертав увагу на вигляд і на саме планування квартири. Тому що з тих квартир, що ми вибирали, стіни, як стояли і саме розташування квартир у будинку. Ця найбільше нам підійшла.

Найближчим часом Олександр Хижняк планує розпочати ремонт. На це з обласного бюджету йому виділили півмільйона гривень. Допомагатимуть, розповідає, з роботами та інтер’єром  друзі і рідні.

Олександр Хижняк, боксер: У мене велика команда. Вони допоможуть зробити великий ремонт не тільки в цьому будинку і місті.

Нагадаємо, цього року Олександр Хижняк став чемпіоном Європи та світу з боксу.