Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Жінка, яку днями поліцейський витяг з-під криги, була нетверезою

Жінка, яку днями поліцейський витяг з-під криги, була нетверезою

Витяг з-під криги. На околиці Полтави поліцейський врятував  36-річну полтавку, яка тонула у ставку. Пізно ввечері патрульний прибув на виклик і став свідком, як жінка намагалася вкоротити собі віку. Подробиці – в сюжеті.

Анна Комар, журналіст: Саме в цьому ставку, що в селі Рибці, днями ледь не втонула жінка. В збудженому нетверезому стані вона пірнула з головою під кригу. Через 3 секунди правоохоронець її витяг.

Патрульний Євгеній Ткаченко каже:поліцейський патруль викликали  у Рибці через сімейну сварку. У поліцію зателефонувала матір потерпілої і повідомила про неадекватну поведінку доньки Тетяни.

Євгеній Ткаченко, інспектор роти патрульної поліції № 1 (м. Полтава): Спитали: «Де донька знаходиться?» Мати показала, що донька сидить отут на металевій трубі. Ми підійшли до неї, вона тут знаходилася.

Жінка була  п’яна, повідомив поліцейський.

Після порятунку жінку привели додому і надали першу медичну допомогу. Чому трапилася сварка і що спонукало до самогубства -  Тетяна та її матір не сказали.

Євгеній Ткаченко, інспектор роти патрульної поліції № 1 (м. Полтава): Матір нічого не пояснювала, я і сам не слухав пояснень, так як був весь теж мокрий і холодний, можна так сказать.   Вона була повністю вся мокра і важка, я її ледве до берега догріб, чи як сказати.

Ми не застали вдома ні Тетяни, ні її матері. З нами спілкувався батько потерпілої Володимир Іванович.

Чоловік розповів: старша донька працює, але зловживає алкоголем. Через це часто свариться з матір’ю.

Володимир Зубченко, батько потерпілої: Трошки вип’є лишнього, і потом починає у неї «кришу рвать». Таке бувало, і не раз. Та буває таке, що і до бійки доходило, що і міліцію визивали… І посуда в ход летіла.

Цьогоріч у водоймах області потонули 37 осіб. 8 з них – діти. Врятували лише Тетяну - повідомив представник прес-служби ДСНС Полтавщини Віталій Шкаревський.