Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На двох дільницях в Щербанівській ОТГ скасували результати голосування

На двох дільницях в Щербанівській ОТГ скасували результати голосування

Скасували рішення виборчої комісії.  Кандидат у депутати  до Щербанівської  ОТГ  Оксана Гурцева  звернулася до Полтавського окружного адміністративного  суду. Вона  вимагає скасувати рішення Щербанівської  сільської виборчої комісії щодо невизнання результатів голосування. За словами Гурцевої на виборчій дільниці у Великому Тростянці були відсутні печатки на контрольних талонах.  Виборча комісія скасувала результати виборів. На судовому засіданні сторона відповідача була відсутня.

Оксана Гурцева,  кандидат у депутати до Щербанівською ОТГ: Всі листи були відповідно оформленні, крім печатки. І комісія бере на себе повноваження, я вважаю що вони перевищили службове становище і винесли неправомірне рішення.  Тому що це не входить до їх посадових обов’язків. І вони винесли таке рішення: скасувати  результати виборів на даній дільниці.

Щербанівська сільська виборча комісія  продовжує перераховувати голоси  для встановлення результатів голосування. Прийняли рішення про повторний підрахунок голосів  на семи виборчих дільницях з 10.  Ще на двох – скасували результати голосування.