Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Медичне обладнання отримали пацієнти психіатричної лікарні

Медичне обладнання отримали пацієнти психіатричної лікарні

Медичне обладнання отримали пацієнти двох відділень Полтавської обласної психіатричної лікарні. Його закупили за гроші, які збирали волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих. Про це  – далі в сюжеті.

Ось цю бактерицидну лампу придбали для дитячого відділення психіатричної лікарні. Найбільше вона потрібна взимку, коли діти часто хворіють.

Людмила Самолеліс, заст. гол. лікаря Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева: Інфекції дитячі – від них нікуди не дінешся. Для того, щоб підтримувати відповідне середовище, то нам потрібна була оця пересувна лампа. У нас вони є, але тільки стаціонарні. Але ж діти гуляють. Тому потрібно там, де кімната ігрова в них є, в хол, класи.

А ось ці інвалідні візки розташують у геріатричному відділенні для невиліковних. Це полегшить роботу медперсоналу, каже Людмила Самолеліс.

Людмила Самолеліс, заст. гол. лікаря Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева: Паліативні пацієнти – вони вже не завжди можуть самі доглядатися і пересуватися. Для цього потрібна допомога персоналу і відповідне обладнання.

Гроші на бактерицидну лампу, ціна якої  майже 4 тисячі гривень,  збирали в будиночку Святого Миколая.  З візочками допомогли спонсори.

Олександра Сиротенко, волонтер ГО «Команда небайдужих»: Передали їх нам з Канади в якості гуманітарної допомоги. В нашу волонтерську організацію практично щомісяця надходить різного роду гуманітарна допомога від людей, які проживають в Канаді. І ми її потім розділяємо або на полтавські лікарні, або на сиротинці, які знаходяться у прифронтових зонах.  

Наразі у дитячому відділенні Полтавської психіатричної лікарні перебувають 20 пацієнтів, у геріатричному – 50. За словами Людмили Самолеліс, обслуговувати всіх їх складно. Адже в лікарні не достатньо сучасного обладнання.