Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Що рік собаки нам готує?

Що рік собаки нам готує?

Новий 2018 – рік Жовтого собаки. Як почувається герой наступного року, що віщують зорі, кому щаститиме та на що очікувати полтавцям дізнавалася Юлія Кравець.

Людмила Домненко, полтавка:Погладимо пузко. Любиш гладити пузко.

Жучок грайливий та обережний, розповідає  пані Людмила.  Рік тому вона знайшла  собаку на вулиці. Відтоді, каже, вони не розлучні.

Людмила Домненко, полтавка: Стрибає аж до стелі, любить гуляти , іграшки є любить з ними гратися, а ще взуття полюбляє не одну пару з’їв 00: 56

А це ЛАРІ - один з наймолодших півторарічних охоронців у кінологічному центрі обласної поліції . Собака–сапер винюхує вибухівку та зброю.

Разом із господарем Ларі двічі їздив охороняти блокпости на Донеччині.

Віктор Храпач, кінолог: Їздили по блокпостах. На наявність розтяжок перевіряли. Перевіряли машини, бувало і оружие находили. Патрони гранати.

Собака символізує вірність, відданість, чесність і мудрість. Наступний рік, рік Собаки, буде динамічним та успішним = каже астролог Наталія Скарлатті. Щаститиме знакам води: Ракам, Скорпіонам та Рибам.

Наталія Скарлатті, астролог: Знак Лева особливо будуть леви на висоті. Знаки повітря тут треба не поспішати.

А от екстрасенс Анатолій Синящок  каже: 2018-й стане роком не лише перемог, а й випробувань. Полтавцям радить економити гроші. Пророкує розквіт двом районам міста.

Анатолій Синящок, екстрасенс: Згідно мого прогнозу війна на Донбасі скінчиться через 4 роки, а от ми входимо в 2018 рік в стадію скінчення війни.  Погодні умови будуть засушливі, урожай буде. Рік цей буде дуже важкий, в економічному плані два роки дуже важкі.   В привабливому сенсі район Зигіна і Зінківській переїзд буде вдалим для полтавців.    

За східнем календарем рік жовтого собаки настане в середині лютого. А ці полтавці вже визначилися, чого б хотіли для себе та своїх рідних.

Голос: Тільки хороших вражень, всім добра та здоров’я.

Голос: Думаю дружелюбним.

Голос:  Щоб в нас мир був, у нашій країні і діти були щасливі.

Голос: Хочу багато подарків.

Голос: Хотелося б не собачого отношения правительства всем людям Украины

Голос:  Вірних друзів, щастя здоров’я собака принесе точно.