Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Новорічні ярмарки України: що купують та продають

Новорічні ярмарки України: що купують та продають

Як готуються до Нового року в Україні. Наші колеги з Сум, Ужгорода та Кропивницького перед Новим роком вийшли на міські площі , аби побачити, що купують та продають перед святами. Дивіться у нашому сюжеті.

Передсвятковий ярмарок. Його до новорічних свят влаштували на Сумському Майдані Незалежності. Близько 80 торговців з  Сумщини продають м'ясо, рибу, мед, овочі з фруктами та іншу продукцію.

Василь, продавець ( м.Суми): У нас на прилавку хрін є до холодця на Новий рік. Сушка є, чіпси. Мед хороший – різнотрав’я з липою, перга, залита медом, тоже дуже хороший, цінний продукт, горішки, лущені вже ну і так сказать пильна весняна травнева ну і сотовий мед – дуже гарний липовий сотовий мед

Окрім продуктів, на ярмарку охочі  купують новорічні подарунки, прикраси та ялинки.

Тетяна, відвідувачка ярмарку: Приходили за ялинкою і ми її купили. Ціни доступні, 40 гривень я заплатила за неї. Ще і якраз останню забрала. Нам ще й повезло, да Саша? Так шо ми дуже задоволені, ярмарок хороший»

В Ужгороді на набережній Незалежності теж  Новорічний ярмарок.

На ньому різноманітні подарунки. Ласуни можуть обрати такі  пряники.

Анастасія  Маслякевич,  продавчиня  пряників: Пряники, вони зроблені у нас в Ужгороді. Екземпляри тут різні. Є як і прості пряники, є як і дитячі, там менше прянощів. Тут за різним смаком вони. Є як медові, є як із шоколадом, є з горіхами, з какао. Також цікаві екземпляри це те, що ми будиночки продаємо, як і маленькі, так і ялиночки. Вони все з пряника.

Разом з чоловіком та маленьким сином святкувати на Закарпаття приїхала одеситка Анна. 

Анна  Хитра, туристка  з  Одеси: На ярмарке тут можно выбрать как и в подарок себе, и как и носки, сувениры, игрушки, так можно выпить вкусный глинтвейн, купить вкусный чай. Вот, да, мы купили. Куклы, елочные сувениры. Ну в принципе тут можно на подарок выбрать и себе домой.

40 гривень за новорічне деревце. За такою ціною лісівники Кіровоградщини  продають 31 тисячу новорічних дерев.

Вікторія Гросул, кропивничанка: Потому что ярмарка здесь дешевле и выгодней купить,  просто и очень красиве. Вибирали довго зважаючи на те, що розмір кімнати і висота, то вибрали дуже гарну.

Міськрада Кропивницького виділила 600 тисяч гривень для святкової ілюмінації. Відтак, Новий  рік кропивничани зустрічають із новою ялинкою.

Олександр Пісарєв, кропивничанин: Настрій такой новомодний, хотим пожелать всем с новым годом, шоб новый год был лучше и шоб война закончилась