Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

«Військово-польовий арт» представили у Полтавському краєзнавчому музеї

«Військово-польовий арт» представили у Полтавському краєзнавчому музеї

Розмальовані боєприпаси та військове приладдя можна побачити у Полтавському краєзнавчому музеї. Їх створили 130-ять митців з України. Свої творчі доробки вони демонструють  на виставці «Військово-польовий арт» у рамках культурно-мистецького проекту, який заснував учасник АТО.

Павло Ротар сержант поліції полку особливого призначення «Київ». Розповідає: після того, як побував  у зоні АТО, вирішив створити культурно-мистецький проект «Військово-польовий арт».  У Полтаву приїхав, щоб презентувати його полтавцям.

Павло Ротар, організатор виставки, сержант БПСПОП «Київ»: Суть його в тому, щоб накласти прояв українського народного ужиткового мистецтва на всі ці атрибути війни. Зробити з них такі добрі ар об’єкти. Показати, що сила життя сильніша за силу смерті. Показати, що в яких би умовах людина не була, вона все рівно тягнеться до чогось такого світлого. І не тільки війною вона живе на війні, а власне вона живе всім тим, що залишила вдома.

Ця виставка - 28-ма. На ній презентують свої роботи більше 130-ти українських митців. З них 11-ять полтавці, які продемонстрували свої ляльки мотанки, вишивки та вишиванки ручної роботи, керамічні вироби та твори народного малярства. Майстри області подарували військовим власноруч вишитий рушник-оберіг.

Для дітей, ветеранів АТО та всіх охочих народні умільці Полтавщини провели майстер-класи з різних видів мистецтва.

Голос: Мені ще сподобалося те, що як там вишивали.

Голос: Мені сподобалось найбільше рамки, які складені із пазлів. Мені дуже вони сподобалися з фотографіями і різні вироби.

Голос: А мені дуже сподобалися ляльки мотанки.