Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дитячій студії "Разом" виповнилося 22 роки

Дитячій студії "Разом" виповнилося 22 роки

Дитячій студії "Разом", яка працює на телеканалі «Лтава», виповнилося 22 роки. З 8-ми річного віку діти опановують роботу у кадрі, реалізують власні творчі ідеї, оволодівають професіями журналістів, ведучих, операторів, режисерів. Серед вихованців студії є журналісти, які працюють  на загальнодержавних телеканалах . З нинішнім поколінням студійців спілкувалися наші кореспонденти.

У студії "Разом" 11-ти річний Олександр Меллін навчається шість років. Хлопець каже: студійці як одна родина.

Олександр Меллін, вихованець студії "Разом": Тут стосунки не такі як у школі. Тут всі один одному співчувають коли погано, допомагають  у складних ситуаціях. Та радіють разом з якоїсь причини. Тому я люблю цю студію.

  Вихованка  –  13-ти річна Ліза Артеменко розповідає:  навчилася працювати у кадрі.

Ліза Артеменко, вихованка студії "Разом": Для мене більш старші працівники  -  це люди з яких дійсно треба брати приклад, які чогось у цьому житті чогось досягли.

 Студія "Разом" дає можливість реалізувати творчий потенціал дітей, говорить  мама однієї з учениць  Наталія Рудько.

Наталія Рудько, мама вихованки студії  "Разом": Кадр, текст, закадровий текст,  дикторська підводка - це все так складно. багатьох термінів я навіть не розумію, але дитина розповідає про це з таким захопленням. З таким професіоналізмом  на мій погляд. І я думаю у більшості з цих дітей буде журналістське майбутнє.

Керівник студії – журналіст  Наталія Святцева розповідає: діти опановують всі сфери телебачення.

Наталія Святцева,  заслужений журналіст України: Телебачення - це сфера де ти занурюєшся абсолютно у все. Можна сказати, що журналіст - це дилетант, тому що він має опанувати все й все зрозуміти.

 Нагадаю, студію "Разом" заснували у 1995-му році. Зараз тут навчаються 43 вихованці.  Учні студії є ведучими щорічного благодійного марафону " Дарунки Святого Миколая" та  авторами  дитячих і юнацьких  програм на телеканалі «Лтава».