Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Скандал у школі: вчителька штовхала учня, який не привітався з нею

Скандал у школі: вчителька штовхала учня, який не привітався з нею

Скандал у Войнихівській школі на Лубенщині. Вчителька математики штовхала учня, який не привітався з нею. Засульський сільський голова Сергій Бондаренко каже, підстав звільнити з роботи вчительку немає. Докладніше про інцидент у школі  – далі у сюжеті.

Чотирикласник Ярослав каже, збирався їхати шкільним автобусом на навчання у сусіднє село, коли до нього підійшла вчителька математики.

Ярослав Назаренко, учень 4-го класу: Я задумався і вона почала мене дьоргати за портфель, за куртку і штовхнула мене на сідушку. Я розхникався.

Як штурхають Ярослава, побачив його батько.

Юрій Назаренко, батько Ярослава Назаренка: Обертаюся, щоб подивитися, як дитина. Бачу, як вчителька тіліпає його за рюкзак вгору-вниз, кричить.

Селяни, які були свідками конфлікту кажуть: все ніби то розпочалося з того, що учень не привітався до вчительки.

Валерія, свідок, мешканка села: Може він і привітався. У кожної дитини зранку свій настрій.  Взяла за капюшон і почала тріпати.

Людмила, свідок, мешканка села: Я знаю хлопчика, він добрий, спокійний. Розплакався. Мені його аж жаль стало

Нині вчителька на лікарняному. Говорити з журналістами телефоном відмовилась.

Тетяна Шелег, вчитель математики Войнихівської ЗОШ (телефоном): Тільки не по телефону. Ви хіба як лежите в хірургії, комусь щось коментуєте? До побачення.

 Директор школи, у якій працює пані Тетяна, Григорій Носенко каже, конфлікти з нею були і раніше.

Григорій Носенко, директор Войнихівської ЗОШ: В кожного є свої внутрішні…Кожна людина – це особистість. Зі мною були питання. Розбиралися і правоохоронні органи займалися. Закрили ці справи.

Тоді справу закрили, бо не було доказів, говорить Засульський сілький голова  Сергій Бондаренко.

Сергій Бондаренко, Засульський сілький голова : Люди сказали, що нічого не бачили і не знають. Шо робить прокуратура? Справу закриває. А що нам робити? Стягнення дисциплінарні робити? На основі чого?

Колишній учень Тетяни Шелег Юрій Лаптєв –каже вчителька і раніше могла  образити та надавати стусанів.

Юрій Лаптєв, колишній учень Тетяни Шелег: Ця вчителька викладала в мене алгебру та геометрію. Бувало вона не соромилась назвати учнів дебітами

Головний спеціаліст відділу освіти Засульської громади Валентина Серебрякова-Федоренко каже: у Шелюг в школі проведуть службове розслідування.

Валентина Серебрякова-Федоренко, гол. спеціаліст відділу освіти Засульської громади: Ми взяли характеристику директора школи про те, який це вчитель, як виконує свої повноваження. Якщо необхідно буде, проведемо додаткові опитування вчителів і дітей. Якщо буде кримінальне провадження, то буде рішення суду.

У Лубенському відділі поліції проводять перевірку.