Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Квитки до краєзнавчого музею подорожчали

Квитки до краєзнавчого музею подорожчали

Щоб  потрапити до  Полтавського  краєзнавчого  музею,  потрібно  заплатити  за квитки  більше.  З 1 січня ціни на них зросли від чверті до 100%.  Скільки  ж  тепер  коштуватиме сходити до  музею  дітям  та дорослим, дізнавалися Юлія Кравець та Микола Янко.

Полтавка Марина з сином люблять  відвідувати музеї. Жінка каже, нова ціна її влаштовує.

Марина Герасименко, полтавка: Що дорожчали квитки  ставлюся позитивно. Я розумію, що працівникам потрібно більша зарплата. Інше питання, що це пов’язано з соціальними питанням наших громадян 00:27

Тепер, щоб потрапити до краєзнавчого музею, за  дитину  платитимуть 10 грн. Дорослим вхід  обійдеться в 20 грн. Зросла й вартість тематичної екскурсії  - з 50 до 75 грн.   На фото та відео зйомку ціну не підняли. Для соціально незахищених верств населення діятимуть спеціальні умови

Володимир Мокляк, заступник директора з наукової роботи: Можливо хтось із малозабезпечених не зможе купити квитка то ми вирішили питання так, кожне 1 число буде безкоштовним днем відвідування для малозабезпечених верств населення.

Головний бухгалтер каже: подорожчання пов»язане із зростанням ціни на електрику та природний газ.

Галина Шулепа, головний бухгалтер:  У нас своя котельня і її дорого утримувати і ми витрачаємо багато грошей зі спец коштів.

Думки містян щодо подорожчання квитків та послуг різні.

Голос: Це не правильно, доступ у музеї должен подешевше бути.

Голос: Я не ходжу в музеї.

Голос:  Я не хожу по музеях, и к этому пасивна.

Голос:  З одної сторони це +, ідемо в Європу, там теж ціни дорогі.

Голос: Нам нема чим платити.

Востаннє в краєзнавчому музеї вартість квитків підвищували рік тому. З 1 січня цього року зросли  ціни і в інших музеях Полтави та області. З ними можна ознайомитися на офіційних сайтах закладів.