Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві з вертепу зникли прикраси та сіно

У Полтаві з вертепу зникли прикраси та сіно

Без ялинкових прикрас та сіна. У Полтаві із різдвяного вертепу біля будиночка Святого Миколая зникла частина оздоблення. Що думають з цього приводу полтавці та ініціатори встановлення шопки – дивіться далі у сюжеті журналістів «Лтави».

Різдвяний вертеп встановили на площі біля Свято-Успенського собору. Нині тут відсутня частина ялинкових прикрас та замінили зникле сіно.  Волонтерка Любов розповідає: хвилюється, аби не викрали  керамічні ляльки, що імітують сцену народження Ісуса.  Адже це не перше  пограбування шопки.

Любов Казмірчук, волонтерка ГО «Команда небайдужих»: У нас є люди, які періодично заносять в приміщення ці фігурки, тому що ми собі прогнозуємо, що якщо зникають кульки, то фігурки і тим паче можуть пропасти.

Полтавець Данило каже: варто убезпечити вертеп.

Данило, полтавець: Мне кажется, либо ставить стекло, как возле кукольного театра сделано тоже. Может бедные люди какие-то. Независимо от финансов, внутри, значит, это бедные люди. 

Юлія, полтавка: Я розумію, що у нас ментальність людей така. Можливо це незвично, що стоїть просто ялинка з прикрасами і вона не огороджена, там немає охорони. Я не можу зрозуміти це.

За словами священика Свято-Успенського собору Богдана, полтавці вертепом цікавляться.

Отець Богдан, священик Свято-Успенського собору: Люди підходять, я бачу, в час минулого тижня, цього тижня. Ідуть туди, до альтанки, багато стають коло того вертепу, фотографуються, щоб мати пам’ятку, то значить люди реагують відповідно добре.

Волонтерка Любов Казмірчук розповідає: з приводу крадіжок до поліції не зверталися.

Любов Казмірчук, волонтерка ГО «Команда небайдужих»: Це не є такий фінансовий момент. Це перш за все неповага до самих себе і до праці інших. Адже це подарунок для нашого міста, а оскільки ми живемо в одному місті і треба поважати самих себе.

Цей різдвяний вертеп встановили біля будиночка Святого Миколая 23 грудня. Облаштували шопку за ініціативи громадської організації «Команда небайдужих» та за сприяння благодійників.