Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кременчуці презентували книгу про загиблих військових у зоні АТО

У Кременчуці презентували книгу про загиблих військових у зоні АТО

 «Ангели світла». Дві книги про військовослужбовців-земляків, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України, презентували у Кременчуці. За словами головного редактора та упорядника книги Федора Чужа, над проектом працювало 17 кременчуцьких авторів, 13 з них – члени місцевої спілки літераторів «Славутич», журналістка і три студентки. Книжки про загиблих кременчуцьких військових передадуть у навчальні заклади міста, бібліотеки та музеї.

Тетяна Вашура, мати загиблого кіборга Миколи Вашури: Тато був хорошою людиною. Він добровільно пішов. Прийшов і сказав, що захищатиме своїх дітей. Так і казав, що не хоче. Аби ці тварюки прийшли на нашу землю. Був добрим і хоробрим.

Федір Чужа, голова спілки літераторів «Славутич», автор книги: Вийшло дві книги. Одна з яких виглядає, як інформаційне видання. А друга – це художньо-документальна книга, в основу якої увійшли розповіді 17 авторів про наших 36 народних героїв.

Альона Душенко, співавтор книги «Ангели світла»: Я писала про  Анатолія Білоуса. Найважчим було  підібрати слова для батьків, рідних. Для кожного з них їхні брати, сини залишаються живими  в їхніх серцях і говорити в минулому часі – це найважче.