Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські гімнастки відзначають новорічні свята у спортзалі

Полтавські гімнастки відзначають новорічні свята у спортзалі

Показовими виступами, іграми та подарунками відзначили новорічні свята юні гімнастки – вихованки Полтавської спортивної школи. Про користь цього виду спорту та секрети успіху спортсменок  дивіться у сюжеті Лілії Пархоменко та Богдана Казиріда.

Понад 150 гімнасток з міської спортивної школи відзначають новорічні свята у спортзалі. Семирічна Валерія розповідає,  із чим їй найлегше працювати.

Валерія, гімнастка:  Я люблю виступати з м’ячем, БП і обручем. Бо обруч не дуже б’є і він дуже легенький. А м’яч – він тоже не б’є.

Тренер Наталія Круглікова  каже, такі святкування – це підсумок роботи 2017-го.

Наталія Круглікова, старший тренер відділення художньої гімнастики Полтавської спортивної школи №4: Цього року у нас є певні надбання, діти виграли чемпіонат області командою майстрів спорту. Тричі за цей рік представляли нашу область на Чемпіонаті України. Уже у нас працює 5 тренерів, велике відділення. Ну, на жаль, ми не маємо свого залу.

Крістіна займається художньою гімнастикою з п’яти років. Каже: цей вид спорту допомагає їй вдосконалюватися.

Крістіна Чертіхіна, гімнастка: По-перше, це організованість, це вміння доводити все до кінця, не розчаровуватися  після невдач. І звісно, що це командна робота, це друзі, це тренери, які тебе підтримають завжди.

Вікторія Локоцька хоче стати тренером і навчати дітей. У 16 років вона – чемпіонка області із художньої гімнастики. Говорить: має власний секрет успіху.

Вікторія Локоцька, чемпіонка Полтавської області з художньої гімнастики:  Потрібно вірити в себе. І в нас є маленький секрет у гімнасток – спілкуватися з предметом, з яким ми танцюємо, щоб вони нас любили і ми їх любили, щоб все було добре.

Таке новорічне свято для гімнасток Полтавської спортивної школи №4 влаштовують  15 років поспіль.