Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві протестують пенсіонери-силовики (оновлено)

У Полтаві протестують пенсіонери-силовики (оновлено)

Військові пенсіонери протестували сьогодні у Полтаві. Мітинг із плакатами та гаслами  відбувся  біля обласної державної адміністрації. Колишні силовики вимагали, що би їм перерахували пенсії і виплатили їх у повному обсязі від початку 2018-го. А також відставки Уряду та імпічменту Президента. Заяву зі своїми вимогами активісти залишили голові облдержадміністрації Валерієві Головку, аби він передав це звернення Прем’єр-міністру Гройсману. Востаннє таку акцію пенсіонери-силовики проводили в Полтаві 20 грудня.

Олександр Марущенко, голова Координаційної Ради громадських ветеранських організацій силових структур Полтавщини: Уряд чотири рази переносить перерахунок пенсій військовим. Цивільним всім перерахували з 1 жовтня, були перерахунки і в травні, але військовим обіцяли з 1 січня 18-го року. Але прийняли постанову 1052 29 грудня, що постанова № 704 про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців переноситься на 1 січня 2019 року.

Валентина, учасниця мітингу: Ми військові пенсіонери і нам обіцяв Гройсман, що підвищення буде з 1 января на 62%. І все, і не підвищили.

Галина, учасниця мітингу: 1452 гривні, дєвочки. Військовий пенсіонер, 34 роки в армії. Отака пенсія. Це дуже мало, щоб прожити у нас в Україні, це дуже мало.

Григорій, учасник мітингу: Цього недостаточно і не буде достаточно. Тому що ви бачите, що робиться кругом, які ціни і все остальне. А нас ще держать на том уровні, на самому низькому уровні.