Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Цуценя - здорове, власниця – щаслива: після викрадення лабрадора повернули власниці

Цуценя - здорове, власниця – щаслива: після викрадення лабрадора повернули власниці

Добу шукали цуценя, відібране у полтавки перед її будинком. Невідомі залишили півторамісячного лабрадора-ретривера в іншому мікрорайоні обласного центру. Знайшли собача і повернули власниці завдяки поширенню оголошення про розшук у соціальних мережах. В історії лабрадора розбиралася Ірина Соляник.

Лабрадора-ретривера, про якого давно мріяла, Анна придбала  на Різдво. Розповідає: коли несла цуценя додому, до неї за кілька метрів до будинку підійшли двоє невідомих.

Анна, власниця цуценяти лабрадора-ретривера: Они подошли и спросили, что за порода собаки. Я сказала: лабрадор. А он: красивый щенок. Моей бы дочери понравилась. Я начинаю идти, понимая, что будет за ситуация. Они подходят и просто вынимают его из рук.

Сперечатися із двома чоловіками Анна не наважилася. Викликала поліцію. Потім добу вони із продавцями лабрадорів шукали викрадене собача. Про допомогу попросили у соцмережах.

Вікторія, заводчик лабрадорів-ретриверів: Буквально через 2 години ця інформація розійшлася не тільки по всій Полтаві, а по всій Україні. Мені дзвонили із київських організацій по захисту і розшуку тварин.

Відібрали півторамісячне цуценя на Половках. Наступного дня увечері його знайшла школярка в іншому мікрорайоні – на «Садах-1». Залишили лабрадора в морозну погоду у безлюдному місці.

Вікторія, заводчик лабрадорів-ретриверів: Вона бачила пост у фейсбуці, набрала мій номер. Попросила, щоб я назвала клеймо. Обмінялися першими і останніми цифрами, все співпало. Ми ж пулею приїхали.

Після викрадення у цуценяти були проблеми з харчуванням. Кілька візитів до ветеринара - і нині Султана (як назвала  собачА власниця) почувається добре.

Анна, власниця цуценяти лабрадора-ретривера: Щастя, коли побачила. Це, як мала дитина. Це те ж саме, що дитину вкрали б. І ти не знаєш, шо робити.

Забрали Султану із рук власниці місцеві чоловіки. Їх постійно нетверезими бачать у мікрорайоні. Про це Анні розповіли небайдужі після того, як вона опублікувала відео з камер спостереження. Аби уникнути можливої помсти за оприлюднення цієї історії, дівчина приховує своє обличчя.